IX kolejka IV ligi

Dodaj do:
Sobota (17.09.2016r.) to dzień w którym nasza Barcelonka podejmowała na własnym obiekcie zespół WÓLCZANKI Wólka Pełkińska - lidera rozgrywek IV ligi piłki nożnej.


9 kolejka

POLONIA - WÓLCZANKA 2:2 (0:1)

Bramki:
0:1
- Lech (32')
0:2 - Pietluch (47')
1:2 - Solarz (59')
2:2 - Kuźniar (75')


Polonia: Cisek,Wielgosz, Kuźniar, Sukhotskyy, Solarz, Głuszko, Skała, Kazek, Kalawski, Sedlaczek, Gosa
Rezerwa: Wojdyła, Stysiał, Skubisz, Frankiewicz, Trawka, Załoga

WÓLCZANKA: Gnatek, Skuba, Gwóźdź, Jurczak, Pietluch, Lech, Walat, Wrona, Poprawa, Khorolskyi, Kocur

Rezerwa: Furtak, Miazga, Flak, Hul, Bańka, Tetlak, Wątróbski


Kolejny lider, który w Przemyślu traci punkty.
Niepokonany do tej pory i co najważniejsze bez straty punktu, lider rozgrywek IV ligi - Wólczanka Wólka Pełkińska - w Przemyślu na stadionie Przemyskiej Barcelonki stracił pierwsze punkty w rozgrywkach remisując 2:2 z POLONIĄ. Nasz zespół, po słabych ostatnich meczach wniósł się na wyżyny swoich umiejętności i mimo przegrywania w 47 minucie dwoma bramkami dzielnie wywalczył zasłużony remis. Mecz od początku był otwarty z obu stron i mimo małej przewagi gości to można powiedzieć, że wynik jest sprawiedliwy. Naszym chłopakom gratulujemy woli walki, zaciekłości i twardej gry, która doprowadziła do wywalczenia cennego remisu. Mamy nadzieję, że odrodzenie zespołu teraz będzie jeszcze łatwiejsze. Powodzenia!!!
   Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć