IV liga: Okazałe zwycięstwo Polonii.

Dodaj do:

Mecz 6. kolejki
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl    0:3    (0:0)

Bramki:
0-1 Kazek K. (55')
0-2 Gosa (75')
0-3 Gosa (87')

Polonia: Krzanowski, Kurylak, Kokoć, Kuzniar (ż), A. Kazek, Sedlaczek (75 B. Buksa), Tabisz, K. Kazek, R .Buksa (88 Gagat), Wanat, Gosa.

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, ale można napisać że pierwsze zwycięstwo w którym nasza drużyna wreszcie zagrała na tym poziomie jakim byśmy wszyscy oczekiwali. Gra w pierwszej połowie była szarpana, obie drużyny miały aspiracje na zwycięstwo i obie miały szansę do strzelenia bramki. Bramki strzelonej przez B.Buksy nie uznał sędzia, dopatrują się rzekomego spalonego, zaś w naszej bramce stał rewelacyjnie dziś dysponowany Krzanowski. Z naszej strony swoich sytuacji bramkowych nie wykorzystał Gosa i K.Kazek. Ale co się odwlecze… W II połowie bardzo szybko zapędy zawodników z Krasnego utemperował K.Kazek, który pięknym strzałem z ok. 22 metrów w okienko bramki wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Bramki nr 2 i 3 to popis Arka Gosy. Pierwsza z nich padła po długim wykopie Krzanowskiego, piłka przeskoczyła obrońców którą przejął Gosa, zwodem położył bramkarza gości i do pustej bramki strzela na 2:0. Druga bramka padała po przechwycie Arka, który wygarnął piłkę stoperowi gości i strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi.

Czy tym zwycięstwem rozpoczynamy marsz w górę tabeli ?, czas pokaże, już za tydzień gościmy sąsiada z tabeli drużynę Stali Nowa Dęba. Zapraszamy na sobotę, 13 września na godzinę 16.

Kategorie: