IV kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

W sobotę 26.08.2017 r. nasza "Barcelonka" rozgrywała swój drugi mecz na własnym stadionie w ramach rozgrywek IV ligi podejmując PIASTA Tuczempy.

3(1)

1(1)

Bramki

1:1 - Kocój - 23'
                                      2:1 - Wanat - 50'
                                      3:1 - Piątek - 63'
                                      0:1 - Raba - 13'
Składy:
Polonia: Lipka, Kocój, Kuźniar, Sobol, Vorobei, Kazek, Głuszko, Wanat, Bańka, Stysiał, Piątek
Rezerwa: Cisek, Solarz, Załoga, Szpakowski, Sedlaczek, Błachuciak

Piast: Strawa, Jaroch, Wota, Kubas, Kloc, Wiącek, Aab, Salwach, Pasaj, Raba, Noga
Rezerwa: Stopyra, Rączka, Czub, Broda, Tarnawski, Gołębiowski

Początek meczu nie był dobry w wykonaniu naszego zespołu a zwieńczeniem tego była bramka dla gości. Po tej straconej bramce jak również zdecydowanej reprymendy naszego trenera - Załogi - nasza "Barcelonka" zaczęła wchodzić w rytm meczu i już w 23 minucie po ładnej akcji wyrównującą bramkę zdobył Kocój. Od tego momentu mecz rozpoczął się jakby od początku ale teraz Poloniści byli jako strona przeważająca. Po zmianie stron przewaga się powiększała i zwieńczona była kolejnymi bramkami dla naszego zespołu.
Gratulujemy i liczymy na to, że forma teraz będzie tylko i wyłącznie wzrastać.

Skrót meczu i pomeczowa konferencja prasowa

Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć