Inauguracja rozgrywek 4 ligi piłki nożnej

Dodaj do:
W sobotę 06.08.2016 r. nasza Barcelonka zainauguruje rozgrywki IV ligi.


 


Mecz rozpocznie rywalizację naszego zespołu w IV lidze w sezonie 2016/2017. Wszyscy liczymy na powrót zespołu do rozgrywek 3 ligi i tego naszym zawodnikom, trenerom i działaczom życzymy.
Niemniej jednak musimy poinformować, iż zespół został oslabiony odejściem: Piotra Krzanowskiego, Damiana Barszczaka, Sebastiana Kocója, Patryka Tura, Łukasza Tabisza. W ich miejsce Polonia pozyskała Mateusza Trawkę, Amdrzeja Mikusa i Arkadiusza Wielgosza. Do składu I zespołu naszego klubu zostali również powołani juniorzy: Czajka Szymon, Głuszko Jakub, Stysiał Jarosław Tarnawski Kacper oraz Sebastian Kozak i Krystian Solarz, którzy już byli w składzie zespołu. Trenerem nadal jest Paweł Załoga, którego wspomagać będzie Piotr Cisek jako trener bramkarzy.
Wszystkich zapraszamy na inaugurację ligi i sportowego kibicowania naszej drużynie.