Inauguracja rozgrywek 3 ligi na własnym stadionie.

Dodaj do:

Przemyskiej  Barcelonce nie udał się mecz inauguracyjny przed własną widownią.

 

2 kolejka
Polonia Przemyśl - JKS Jarosław - 0:3 (0:1)

Bramki:
0:1 - Raba (20')
0:2 - Dziedzic (49')
0:3 - Fedor (76')

Polonia: Krzanowski – Barszczak (66' B. Jaroch), Suchocki, Kuźniar, Mikulec – Sedlaczek (46' Kocój), Tabisz, K. Kazek, Wanat (82' Świst), Tur (66' Kalawski) – Gosa
JKS: Cisek – Gliniak, Daszyk, Sokolenko, Kuliga – Raba (82' Pawlak), Fedor (79' Kycko), Kukiełka, Rop (74' Soczek), Cienki (70' Jamrozik) – Dziedzic
Katki żółte: Mikulec, Barszczak, Tur, Gosa, Kalawski – Gliniak
Sędziował: Jakub Tomoń (Rzeszów)
Widzów: 500Pomeczowy komentarz
Gorzka lekcja futbolu, JKS pokazał Polonii miejsce w III lidze.
Bardzo bolesnej porażki na inauguracje rozgrywek przed własna publicznością doznała ekipa Polonii. Tym bardziej bolesna, że Polonia przegrała nie tylko na papierze ale także w wymiarze sportowym. Tak słabej, bezradnej i przede wszystkim niewalczącej Polonii nikt się nie spodziewał zobaczyć po udanych rozgrywkach IV ligowych i chyba to boli najbardziej. Jeszcze w pierwszej połowie można było mieć nadzieję, że bramka zdobyta w 20 minucie przez Rabę z „dużego palca” była „przypadkowa”- mimo oczywistej straty Wanata w środku boiska - to dwie kolejne już nie. Najlepszym komentarzem do meczu były okrzyki wiernych kibiców, którzy po standardowym „nic się nie stało”, dokrzyczeli „Polonia k….. gryźć trawę”. Polonio można przegrywać ale należy zostawić serce na boisku i to w kolejnych meczach chcemy zobaczyć.

buzz

Jednostronne derby w Przemyślu
Zobacz opis spotkania na stronie zycie.pl
Kliknij w zdjęcie aby powiększyć