III rzut Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Jarosławskiego

Dodaj do:
W dniu 28.09.2016 r. godz. 15.30 nasza Barcelonka rozgrywała mecz w ramach rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgu jarosławskiego z KS KISIELÓW Pełnatycze.

KISIELÓW - POLONIA  1:7 (0:3)

BRAMKI:
0:1 - Kalawski (20')
0:2 -
Sedlaczek (30')
0:3 - Kalawski (43')
0:4 - Kalawski (55')
0:5 - Wanat (60')
1:5 - Magoń (80')
1:6 - Wanat (85')
1:7 -Sedlaczek (88')

Polonia: Wojdyła, Sukhotskyy, Frankiewicz, Solarz, Głuszko, Jaroch, Tarnawski, Wanat, Kalawski, Trawka, Sedlaczek
Rezerwa: Cisek, Skubisz, Kazek, Wojcieszek, Kuźniar, Stysiał, Wielgosz

 


W trzecim rzucie Pucharu Polski na szczeblu okręgu jarosławskiego nasza Polonia wylosowała KS Kisielów Pełnatycze. Rozgrywając ten mecz trener dał pograć zawodnikom, którzy w rozgrywkach ligowych mniej byli zaangażowani, jak również powracającym po kontuzjach Wanatowi i Jarochowi. Nasi zawodnicy w tym meczu nie mieli godnego przeciwnika - wynik mówi sam za siebie i miejmy nadzieję, że będzie to dobry prognostyk do meczy ligowych, gdzie bardzo potrzebujemy skutecznej gry.