Walne zebranie Delegatów Klubu

               Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl na podstawie treści §20 ust.2 Statutu klubu zawiadamia Delegatów klubu, że w dniu 29.06.2018  (piątek) w Sali hotelu ACCADEMIA ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 w Przemyślu odbędzie się w pierwszym terminie o godz. 17.00
 w drugim terminie o godz. 17.15
Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów klubu.
Przewidywany ramowy porządek dzienny obrad:
1.  Otwarcie obrad i podjęcie uchwał organizacyjnych ich przebiegu.
2.  Sprawozdanie z działalności Zarządu klubu i Komisji Rewizyjnej za okres od  czerwiec 2016 – czerwiec 2018.
3.  Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla członków Zarządu .
4.  Zakończenie obrad.
                                                                                  Zarząd klubu
                                                                                   MKS „POLONIA
                                                                                 Przemyśl

III liga szachowa 2018

Dodaj do:

W dniach 27.04.-02.05.2018 r. w Kolbuszowej odbyły się zawody szachowe - Drużynowe Mistrzostwa Polski - III Liga Szachowa Seniorów PK, w których po raz kolejny wystąpiła drużyna MKS "POLONIA" Przemyśl.
Po zaciętym boju i rozegraniu 9-ciu spotkań w gronie 10 drużyn Podkarpacia nasz zespół zajął wysokie IV miejsce, gromadząc 10 pkt. meczowych / 4 zwycięstwa, 3 porażki, 2 remisy/ i zapewnił sobie utrzymanie w III lidze na kolejny sezon rozgrywkowy 2019 r.
Drużyna grała w składzie :
k+ Dariusz Fistek,
k Marcin  Muc,
I++ Marcin Woźniak,
I Tomasz Woźny,
I Tomasz Pańczak,
II Konrad Walczak,
I Leszek Krzywoń - kapitan,
k Małgorzata Wołowiec - Musiał.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szczegółowe informacje turniejowe:
Kategorie: