III liga szachowa

W dniach 28.04. - 03.05.br w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kolbuszowej odbyły się rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Polski - III Szachowej Ligi Podkarpackiej. W turnieju uczestniczyło 10 sześcioosobowych zespołów. Grano systemem " każdy z każdym ". Awans do II ligi uzyskała drużyna zwycięska - LKSz GCKiP Czarna. Drużyna MKS "POLONIA" Przemyśl po pasjonującej i niejednokrotnie dramatycznej walce na szachownicach zajęła 8-me miejsce i ponownie utrzymała się w gronie III-ligowców. W naszej drużynie grali : Małgorzata Wołowiec-Musiał, Karol Rawicz, Dariusz Fistek. Marcin Muc, Marcin Woźniak. Tomasz Woźny, Konrad Walczak, Piotr Śnieżek, Leszek Krzywoń - kapitan, kierownik drużyny. Dwie ostatnie drużyny - LKS Olszanica i UKS SP 1 Leżajsk spadły do IV ligi.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szczegółowe informacje turniejowe:
Kategorie: