Walne zebranie Delegatów Klubu

               Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl na podstawie treści §20 ust.2 Statutu klubu zawiadamia Delegatów klubu, że w dniu 29.06.2018  (piątek) w Sali hotelu ACCADEMIA ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 w Przemyślu odbędzie się w pierwszym terminie o godz. 17.00
 w drugim terminie o godz. 17.15
Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów klubu.
Przewidywany ramowy porządek dzienny obrad:
1.  Otwarcie obrad i podjęcie uchwał organizacyjnych ich przebiegu.
2.  Sprawozdanie z działalności Zarządu klubu i Komisji Rewizyjnej za okres od  czerwiec 2016 – czerwiec 2018.
3.  Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla członków Zarządu .
4.  Zakończenie obrad.
                                                                                  Zarząd klubu
                                                                                   MKS „POLONIA
                                                                                 Przemyśl

III liga szachowa

Dodaj do:
W dniach 28.04. - 03.05.br w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kolbuszowej odbyły się rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Polski - III Szachowej Ligi Podkarpackiej. W turnieju uczestniczyło 10 sześcioosobowych zespołów. Grano systemem " każdy z każdym ". Awans do II ligi uzyskała drużyna zwycięska - LKSz GCKiP Czarna. Drużyna MKS "POLONIA" Przemyśl po pasjonującej i niejednokrotnie dramatycznej walce na szachownicach zajęła 8-me miejsce i ponownie utrzymała się w gronie III-ligowców. W naszej drużynie grali : Małgorzata Wołowiec-Musiał, Karol Rawicz, Dariusz Fistek. Marcin Muc, Marcin Woźniak. Tomasz Woźny, Konrad Walczak, Piotr Śnieżek, Leszek Krzywoń - kapitan, kierownik drużyny. Dwie ostatnie drużyny - LKS Olszanica i UKS SP 1 Leżajsk spadły do IV ligi.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szczegółowe informacje turniejowe:
Kategorie: