1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego

Dodaj do:
W dniu 22.04.br w Hali Sportowej w  Radymnie odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego, Grano na dystansie 9 rund z czasem 15 min. na zawodnika
 W grupie OPEN startowało 25 szachistów, w tym zawodnik MKS "Polonia" Przemyśl - Tomasz Pańczak. Nasz szachista wywalczył w silnej obsadzie 2 - gie miejsce zdobywając 6,5 pkt. 1-sze miejsce przypadło w udziale Tomaszowi Kojder z Przeworska - 8 pkt., a trzecie - Januszowi Dyrkacz z Kańczugi - 6,5 pkt.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.