Akcja Sportbonus Dzieciom

Miejski Klub Sportowy POLONIA Przemyśl gorąco zaprasza do udziału w akcji Sportbonus Dzieciom. To program realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, kierowany do dziecięcych i młodzieżowych klubów sportowych, i nasz klub zgłosił się do tej akcji.

Gratka dla klubów! Sportbonus i Polski Komitet Olimpijski spełnią marzenia młodych sportowców

Już w środę 11 października wystartowała największa społeczna akcja w historii polskiego sportu. Sportbonus Dzieciom to program realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Celem akcji jest dobra zabawa i spełnianie marzeń młodych sportowców, a także wsparcie rozwoju infrastruktury dziecięcych i młodzieżowych zespołów sportowych. Do programu zapraszane są  wszystkie drużyny i kluby sportowe w Polsce.

Kluby mogą zgłaszać wszystkie swoje sekcje, by rodzice poprzez internetowe głosowanie wspierali swoje dzieci w walce o spełnianie marzeń i codziennych potrzeb. Będą to np. zakup nowego sprzętu czy organizacja obozu sportowego. Zespoły będą też walczyć o nagrody tygodniowe. W pierwszym etapie, po dołączeniu do programu Sportbonus Dzieciom, rodzice będą mogą wybrać spośród zgłoszonych klubów drużynę swojego dziecka i zagłosować na nią. Po zdobyciu 30 punktów (jeden głos to jeden punkt), zgłoszona sekcja otrzymuje pierwszą gwarantowaną nagrodę: profesjonalną aplikację do komunikacji trenerów z dziećmi i ich opiekunami. Dzięki niej rodzice będą bliżej klubu i swojego dziecka – poznają godziny najbliższych treningów czy dowiedzą się o postępach swojej pociechy.
Do zdobycia w ramach nagród tygodniowych będą m.in.: wyjazd na zimowisko, vouchery na zakupy sportowe, bilety na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej lub Wielką Krokiew czy spotkanie z  ambasadorami akcji: Przemysławem Saletą, Alicją Tchórz czy Patrycją Kulwińską. Nagrodą dla najaktywniejszych klubów będzie spotkanie z naszymi Olimpijczykami.
W kolejnych etapach zabawy na swój klub będzie można głosować również poprzez zaproszenie do niego znajomych, ściągnięcie aplikacji mobilnej na swój telefon czy wskazanie punktu partnerskiego, który przystąpi do projektu. O starcie powyższych możliwości zdobywania punktów będziemy informować w kolejnych tygodniach akcji.

Rodziców, sympatyków i wszystkich, którym zależy na naszym klubie i dzieciach w nim się szkolących, prosimy o oddawanie głosu na nasz klub na stronie www.sportbonus.pl wpisując w wyszukiwarce klubów: Miejski Klub Sportowy POLONIA Przemyśl lub klikając bezpośrednio e następujący link: www.sportbonus.pl/klub/miejski_klub_sportowy_polonia_przemysl-1241

Z góry dziękujemy za Państwa wsparcie.