1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


5 Kolejka III ligi

Dodaj do:

W środę 26.08.2015 r. rozegrano 5 kolejkę rundy jesiennej sezonu 2015/2016 w rozgrywek III ligi piłki nożnej strefy lubelsko-podkarpackiej gdzie nasza drużyna gościła w Zamościu rywalizując z Hetmanem Zamość zdobywając kolejne jakże cenne punkty.

 

5 kolejka
Hetman Zamość - Polonia Przemyśl 0:4 (0:1)

Bramki:
0:1 - Sedlaczek (6')
0:2 - Kalawski (72')
0:3 - Świst (80')
0:4 - Wanat (90+2')

Polonia: Krzanowski – Sukhotskyy, Załoga, Mikulec, Kalawski,Tabisz, Sedlaczek, Kocój, Kazek, Wanat, Gosa
Rezerwa: Wojdyła, Kuźniar, Świst, Jaroch, Tur, Barszczak
 
Gratulujemy drugiego zwycięstwa i czekamy na równie cenne wygrane w najbliższych meczach.