1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

3 kolejka 3 ligi piłki nożnej

W trzeciej kolejce rundy jesiennej sezonu 2015/2016 w rozgrywkach III ligi piłki nożnej strefy lubelsko-podkarpackiej nasza drużyna po raz trzeci starała się o zdobycie pierwszych punktów w rywalizacji, tym razem w Rzeszowie z tamtejszą Stalą Rzeszów.

3 kolejka
STAL Rzeszów - Polonia Przemyśl - 2:1 (0:1)

Bramki:
0:1 - Wanat (45')
1:1 - Szczoczarz (61')
2:1 - Brocki (90+)
Kartki:
59. Hus (STL) – 54. Tur , 71. Kalawski, 84. Krzanowski, 85. Kazek

Polonia: Krzanowski – Barszczak, Sukhotskyy, Kuźniar, Mikulec (38' Kalawski, Jaroch, Kocój (57' Sedlaczek), Kazek, Wanat, Tur (73' Świst), Gosa
Rezerwa: Wojdyła, Załoga, Sedlaczek, Tabisz, Świst, Kalawski

Stal:Kaszuba- Szymański (46' Konrad Hus), Drelich, Baran, Suswam- Szczoczarz (73' Lisańczuk), Kanach, Szeliga, Maślany- Brocki (90+4' Szybko), Prędota
Rezerwa: Nalepa- Lisańczuk, Marcinek, Szybko, Konrad Hus, Zieliński