Walne zebranie Delegatów Klubu

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl na podstawie treści §20 ust.2 Statutu klubu zawiadamia Delegatów klubu, że w dniu 29.06.2018  (piątek) w Sali hotelu ACCADEMIA ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 w Przemyślu odbędzie się w pierwszym terminie o godz. 17.00
 w drugim terminie o godz. 17.15
Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów klubu.
Przewidywany ramowy porządek dzienny obrad:
1.  Otwarcie obrad i podjęcie uchwał organizacyjnych ich przebiegu.
2.  Sprawozdanie z działalności Zarządu klubu i Komisji Rewizyjnej za okres od  czerwiec 2016 – czerwiec 2018.
3.  Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla członków Zarządu .
4.  Zakończenie obrad.
                                                                                  Zarząd klubu
                                                                                   MKS „POLONIA
                                                                                 Przemyśl

26 kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

Po ostatnim blamażu w Dębicy w sobotę 28.04.2018 r. zgodnie z terminarzem, nasza "Barcelonka" podejmowała zespół z Boguchwały i chyba nikt nie był optymistycznie nastawiony do tego meczu.

4(4)

2(2)

Bramki:
1:0 - Wanat - 7'
         2:0 - Sedlaczek - 24'
    3:0 - Vorobei - 34'

4:2 - Vorobei - 44'

3:1 - Dąbek - 35'
                    3:2 - Szczoczarz - 42' - karny
Składy:
Polonia: Lipka, Solarz, Kocój, Załoga, Soból, Vorobei, Szpakowski, Kazek, Wanat, Bańka, Piątek
Rezerwa: Cisek, Sedlaczek, Broda, Stysiał, Głuszko, Blachuciak, Karakuszka,
Izolator: Lewandowski, Dąbek, Szkolnik, Zieliński, Wilk, Cupryś, Szymański, Rębisz, Kachniarz, Bogcz, Szczoczarz
Rezerwa: Ziobro, Domin, Dobrzański, Worosz, Sitek, Wiącek, Gajdek

Po ostatnim wyjazdowym, kompromitującym meczu nikt nie dawał szans naszemu zespołowi na korzystny wynik z wiceliderem rozgrywek. Zarząd Klubu w ostatnim momencie (piątek) zmienił trenera naszej "Barcelonki" zatrudniając Mariusza Sawę - znanego, byłego zawodnika Polonii a obecnie szkoleniowca zespołów z Podkarpacia i Lublina.
Ten ruch spowodował, że nasz zespół od pierwszego gwizdka był zespołem dominującym i już w 7 minucie wyszedł na prowadzenie po ładnej akcji Wanata. Ten zawodnik zaraz został zmieniony (odczuwał uraz wcześniejszej kontuzji) i jego zmiennik - Sedlaczek - dosłownie w pierwszej swojej akcji podwyższył rezultat na 2:0. Polonia dalej dominowała na boisku i po kolejnych 10 minutach Vorobei sprytnym strzałem podwyższa wynik. W tym momencie nadszedł moment dekoncentracji i goście zdobywają gola kontaktowego a za chwilę sędzia dyktuje karnego, którego również przyjezdni wykorzystują. Po tym okresie końcówka pierwszej połowy znów należy do gospodarzy i po rzucie wolnym Vorobei ustala wynik meczu.
W drugiej połowie mecz obfitował w wiele ciekawych akcji z jednej i drugiej strony ale wynik nie uległ zmianie.
Gratulujemy pierwszego wygranego meczu w rundzie wiosennej i liczymy na to, że teraz POLONIJKA wróci na swoje tory i będzie dalej groźnym zespołem w walce o awans.