Walne zebranie Delegatów Klubu

               Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl na podstawie treści §20 ust.2 Statutu klubu zawiadamia Delegatów klubu, że w dniu 29.06.2018  (piątek) w Sali hotelu ACCADEMIA ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 w Przemyślu odbędzie się w pierwszym terminie o godz. 17.00
 w drugim terminie o godz. 17.15
Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów klubu.
Przewidywany ramowy porządek dzienny obrad:
1.  Otwarcie obrad i podjęcie uchwał organizacyjnych ich przebiegu.
2.  Sprawozdanie z działalności Zarządu klubu i Komisji Rewizyjnej za okres od  czerwiec 2016 – czerwiec 2018.
3.  Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla członków Zarządu .
4.  Zakończenie obrad.
                                                                                  Zarząd klubu
                                                                                   MKS „POLONIA
                                                                                 Przemyśl

24 kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

Dodaj do:

W sobotę 21.04.2018 r. zgodnie z terminarzem, nasza "Barcelonka" podejmowała zespół z Niska w ramach rozgrywek IV ligi w sezonie 2017/2018.


   0(0)


   0(0)

Składy:
Polonia: Cisek, Solarz, Załoga, Soból, Vorobei, Szpakowski, Sedlaczek, Kazek, Głuszko, Błachuciak, Piątek
Rezerwa: Lipka, Broda, Stysiał, Karakuszka,
Sokół: Wietecha, Tyczyński, Maciorowski, Sudoł, Lebioda, Niedziałek, Tur, Drelich, Wojtak, Serafin, Woźniak
Rezerwa: Wołoszyn, Szpyra M, Pliszka, Szpyra Ł, Tabaka, Bednarz, Puzio

Nasi zawodnicy, mimo osłabienia drużyny pauzami za kartki oraz kontuzjami chcieli udowodnić swoim wiernym kibicom, że ostatnia porażka w środę z Wiązownicą to był tylko "wypadek przy pracy" i nadal są groźnym zespołem zwłaszcza na własnym stadionie.
Niestety rzeczywistość okazała się zgoła odmienna. Po nijakiej pierwszej połowie, gdzie mecz był prowadzony jakby żadna strona nie chciała zrobić krzywdy przeciwnikowi, tak druga połowa to minimalna przewaga gości w prowadzeniu i rozgrywaniu piłki. Niemniej jednak to Poloniści mieli dwie wyśmienite sytuacje na zdobycie bramki a sędzia też nie miał dobrego dnia nie przyznając naszej drużynie 2 ewidentnych karnych.
Kolejna stracona szansa na podreperowanie zdobyczy punktowej.
 
Zdjęcia z meczu:
 

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć