24 kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

Dodaj do:

W sobotę 21.04.2018 r. zgodnie z terminarzem, nasza "Barcelonka" podejmowała zespół z Niska w ramach rozgrywek IV ligi w sezonie 2017/2018.


   0(0)


   0(0)

Składy:
Polonia: Cisek, Solarz, Załoga, Soból, Vorobei, Szpakowski, Sedlaczek, Kazek, Głuszko, Błachuciak, Piątek
Rezerwa: Lipka, Broda, Stysiał, Karakuszka,
Sokół: Wietecha, Tyczyński, Maciorowski, Sudoł, Lebioda, Niedziałek, Tur, Drelich, Wojtak, Serafin, Woźniak
Rezerwa: Wołoszyn, Szpyra M, Pliszka, Szpyra Ł, Tabaka, Bednarz, Puzio

Nasi zawodnicy, mimo osłabienia drużyny pauzami za kartki oraz kontuzjami chcieli udowodnić swoim wiernym kibicom, że ostatnia porażka w środę z Wiązownicą to był tylko "wypadek przy pracy" i nadal są groźnym zespołem zwłaszcza na własnym stadionie.
Niestety rzeczywistość okazała się zgoła odmienna. Po nijakiej pierwszej połowie, gdzie mecz był prowadzony jakby żadna strona nie chciała zrobić krzywdy przeciwnikowi, tak druga połowa to minimalna przewaga gości w prowadzeniu i rozgrywaniu piłki. Niemniej jednak to Poloniści mieli dwie wyśmienite sytuacje na zdobycie bramki a sędzia też nie miał dobrego dnia nie przyznając naszej drużynie 2 ewidentnych karnych.
Kolejna stracona szansa na podreperowanie zdobyczy punktowej.
 
Zdjęcia z meczu:
 

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć