23 kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

Po nieudanej inauguracji sezonu jak i pechowo zremisowanego meczu u siebie zawodnicy naszej "Barcelonki" pojechali na mecz do "Głogovi" z nastawieniem pełnej rehabilitacji za poprzednie dwa występy.

1(0)

bramki:

1:0 - Ciuła - 52'

1:1 - Szpakowski - 54'

Składy:

Głogovia: Albrycht, Kłak, Kmuk, Ochalik, Kmiotek, Kowalski, Świst, Ciuła, Chamera, Urbaniak, Dec
Rezerwa: Matusiak, Laśkoś, Madeja, Frankiewicz, Słyusarenko
Polonia: Cisek, Kocój, Kuźniar, Sobol, Vorobei, Szpakowski, Kazek, Głuszko, Wanat, Bańka, Piątek
Rezerwa: Lipka, Solarz, Sedlaczek, Błachuciak, Karakuszka

Niestety to już trzeci mecz w rundzie wiosennej bez zwycięstwa. Biorąc pod uwagę fakt, że wywieziony z Głogowa Małopolskiego remis z drużyną z konca tabeli, to można mieć mieszane uczucia co do dalszej postawy naszego zespołu.
Szkoda kolejnych straconych punktów, gdy realnie myślało się o awansie do ligi wyższej.