22 kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

Dodaj do:

22 kolejka IV ligi to pierwszy mecz naszej "Barcelonki" w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 na własnym obiekcie po przerwie zimowej.


   1(0)


   1(0)

Bramki
                                          1:0 -Piątek - 55'
                             

                        1:1 -Femin - 88'                               
Składy:
Polonia: Lipka, Solarz, Kocój, Kuźniar, Sobol, Vorobei, Szpakowski, Kazek, Wanat, Bańka, Piątek
Rezerwa: Cisek, Sedlaczek, Głuszko, Błahuciak, Broda,
Ekoball: Krzanowski, Ząbkiewicz, Śmietana, Hyzik, Słysz, Kuzio, Sieradzki, Wójcik, Florek, Kaczmarski, Tabisz
Rezerwa: Michura, Femin, Adamiak, Jaklik, Kramarz, Pielech

Nasza Barcelonka od początku przewyższała drużynę przyjezdną na grząskim boisku ale pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.W 55 minucie objęliśmy prowadzenie 1:0. Zdobywcą tej bramki  był nasz egzekutor - Paweł Piątek. Gdy wszyscy byli pewni, że Polonia spokojnie dowiezie zwycięstwo do końca meczu, w 88 minucie wyrównującą bramkę zdobył Femin.
Szkoda tych punktów tym bardziej, iż na tę inaugurację przybyli kibice obydwu drużyn i nie szczędzili gardeł, co dodatkowo dawało smaczku tej imprezie a dodatkowo wszyscy kibice i sympatycy Polonii liczą po cichu na awans do 3 ligi.
 
Zdjęcia z meczu:
 

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć