Walne zebranie Delegatów Klubu

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl na podstawie treści §20 ust.2 Statutu klubu zawiadamia Delegatów klubu, że w dniu 29.06.2018  (piątek) w Sali hotelu ACCADEMIA ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 w Przemyślu odbędzie się w pierwszym terminie o godz. 17.00
 w drugim terminie o godz. 17.15
Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów klubu.
Przewidywany ramowy porządek dzienny obrad:
1.  Otwarcie obrad i podjęcie uchwał organizacyjnych ich przebiegu.
2.  Sprawozdanie z działalności Zarządu klubu i Komisji Rewizyjnej za okres od  czerwiec 2016 – czerwiec 2018.
3.  Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla członków Zarządu .
4.  Zakończenie obrad.
                                                                                  Zarząd klubu
                                                                                   MKS „POLONIA
                                                                                 Przemyśl

22 kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

22 kolejka IV ligi to pierwszy mecz naszej "Barcelonki" w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 na własnym obiekcie po przerwie zimowej.

1(0)

Bramki
                                          1:0 -Piątek - 55'

1:1 -Femin - 88'
Składy:
Polonia: Lipka, Solarz, Kocój, Kuźniar, Sobol, Vorobei, Szpakowski, Kazek, Wanat, Bańka, Piątek
Rezerwa: Cisek, Sedlaczek, Głuszko, Błahuciak, Broda,
Ekoball: Krzanowski, Ząbkiewicz, Śmietana, Hyzik, Słysz, Kuzio, Sieradzki, Wójcik, Florek, Kaczmarski, Tabisz
Rezerwa: Michura, Femin, Adamiak, Jaklik, Kramarz, Pielech

Nasza Barcelonka od początku przewyższała drużynę przyjezdną na grząskim boisku ale pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.W 55 minucie objęliśmy prowadzenie 1:0. Zdobywcą tej bramki  był nasz egzekutor - Paweł Piątek. Gdy wszyscy byli pewni, że Polonia spokojnie dowiezie zwycięstwo do końca meczu, w 88 minucie wyrównującą bramkę zdobył Femin.
Szkoda tych punktów tym bardziej, iż na tę inaugurację przybyli kibice obydwu drużyn i nie szczędzili gardeł, co dodatkowo dawało smaczku tej imprezie a dodatkowo wszyscy kibice i sympatycy Polonii liczą po cichu na awans do 3 ligi.

Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć