11 kolejka IV ligi

W pierwszy dzień października 2016 r. przemyska "Barcelonka" podejmowała na własnym obiekcie zespół z Jasła

11 kolejka

POLONIA - CZARNI 1:2 (1:1)

Bramki:
- Folwarski (27')
1:1 - Kalawski (38')
1:2 - Kilig (83')

Polonia: Cisek,Wielgosz, Kuźniar, Sukhotskyy, Solarz, Skubisz, Skała, Kazek, Kalawski, Wanat, Gosa
Rezerwa: Wojdyła, Stysiał, Głuszko, Frankiewicz, Trawka, Jaroch, Tarnawski

Czarni: Cyran, Borowiec, Chrząszcz, Dziobek, Kaszycki, Wójtowicz, Jamuła, Foryś, Munia, Kulig, Folwarski

Rezerwa: Niemczyński, Gajda, Zabawa, Urban

Kolejny przegrany mecz w Przemyślu.
Wszyscy zastanawiają się co się dzieje. Z liderami rozgrywek gramy niezłą piłkę a z pozostałymi zespołami tragedia. Nawet kibice nie pomogli, którzy od niepamiętnych czasów pokazali się na stadionie. Goście, którzy nastawili się na ciężki mecz, broniąc remisu, nic ciekawego nie pokazli. Natomiast Polonia wprawdzie miała lekką przewagę w środku pola ale daleko jej było do skutecznego zagrożenia pod bramką przeciwnika. Goście na trzy groźne ataki dwa wykorzystali i to oni cieszyli się ze zwycięstwa na obcym terenie.

Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć