Walne zebranie Delegatów Klubu

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl na podstawie treści §20 ust.2 Statutu klubu zawiadamia Delegatów klubu, że w dniu 29.06.2018  (piątek) w Sali hotelu ACCADEMIA ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 w Przemyślu odbędzie się w pierwszym terminie o godz. 17.00
 w drugim terminie o godz. 17.15
Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów klubu.
Przewidywany ramowy porządek dzienny obrad:
1.  Otwarcie obrad i podjęcie uchwał organizacyjnych ich przebiegu.
2.  Sprawozdanie z działalności Zarządu klubu i Komisji Rewizyjnej za okres od  czerwiec 2016 – czerwiec 2018.
3.  Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla członków Zarządu .
4.  Zakończenie obrad.
                                                                                  Zarząd klubu
                                                                                   MKS „POLONIA
                                                                                 Przemyśl

Zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej

Polonia Przemyśl - ULKS Hermanowice     2-0

Polonia: Przybyszek - Zwoliński , Andruszewski(C) , Kubas , Soból - Berezowski , Kucab (Brudek 84'), Łoś (Mkrtchyan 73'), Wiśniowski (Dziedzic 76') - A. Kazek , Chajdak(Maciołek 58')

Bramki: Soból 5' , Mkrtchyan 75'

Rezerwy Przemyskiej "Barcelonki" w ostatnim meczu rundy jesiennej podejmowały na własnym stadionie drużynę ULKS Hermanowice . Cel przed tym spotkaniem był tylko jeden , zdobyć komplet punktów i czekać na potknięcie rywali z ligowej tabeli . Plan został wykonany w 100% . Polonia od początku spotkania narzuciła przyjezdnym własne warunki i już w 5' po rzucie rożnym wykonywanym przez Berezowskiego bramkę zdobył Soból . Kolejne minuty to przewaga naszego zespołu , który stwarzał sobie sytuacje ale brakowało w nich wykończenia. Na drugą bramkę przyszło nam czekać aż do 75' na listę strzelców wpisał się Mkrtchyan , który wykończył świetną akcję Przemyskiej "Barcelonki" , a druga asystę przy bramce zanotował Piotr Berezowski . Do końca spotkania Polonia kontrolowała wynik meczu . 3 punkty zdobyte u siebie i porażka drużyny Pogórza Dubiecko pozwoliły naszym rezerwom wskoczyć na drugie miejsce w tabeli na półmetku sezonu.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć