Zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej

Polonia Przemyśl - Crasnovia Krasne 3:0 (2:0)

1:0 Skupień - 18'
2:0 Quaye - 35' (głową)
3:0 Sawa - 75' (głową)
Polonia: Cisek - Stępień, Jabłoński, Bartnik, Strzałkowski - Skupień (88' K. Gierczak), Szczygieł (80' Marszałek), Radawiec (80' Czuryk), Lebioda - Quaye, Sawa.
Błękitni: Naróg - Drapała, Górak, Ostrowski, Łuczyk - Kunysz, Żyła (46' Skiba), Korbecki (46' Tekiela), Szczepański - Blim, Komisarz.

Zasłużone zwycięstwo w meczu kończącym rundę jesienną odnieśli piłkarze Polonii. Wygrana naszej drużyny mogła być wyższa, gdyby napastnicy Barcelonki zachowali więcej zimnej krwi i przytomności pod bramką gości. Piłkarze z Krasnego walczyli bardzo ambitnie do końcowego gwizdka sędziego i gdy tylko nadarzała się sposobność zapuszczali się pod bramkę polonistów. Jednak nasza defensywa na czele z Piotrem Ciskiem spisywała się bez zarzutu i goście mieli ogromne trudności z wypracowaniem sobie dogodnych sytuacji bramkowych.
   Pierwszą groźną akcję przeprowadzili goście. Drapała popisał się mocnym uderzeniem, ale piłka przeszła nad poprzeczką. W rewanżu niecelnie strzelał na bramkę Marek Skupień i Mariusz Sawa, którego sprytny strzał tuż przy słupku w ładnym stylu obronił Naróg.W 19 minucie, bardzo aktywny w tym meczu Marek Skupień uwolnił się od obrońcy i pięknym strzałem w długi górny róg pokonał bramkarza gości. Już minutę później groźnie było pod bramką Ciska, który obronił chytry strzał z rzutu wolnego.W 35 minucie było już 2:0. Centrę Daniela Radawca, uderzeniem głową zamienił na bramkę Lee Quaye.
   W drugiej części w dalszym ciągu inicjatywę posiadali poloniści, kontrolując wydarzenia na boisku. Goście uparcie dążyli do zdobycia przynajmniej honorowej bramki, grając otwarcie, co sprawiało, że mecz toczony był w żywym tempie. W 75 minucie było po meczu. Wyróżniający się gracz tego spotkania Marek Skupień, przedarł się po prawej stronie boiska, nagrał idealnie do Mariusza Sawy, któremu nie pozostało nic innego jak skierować piłkę głowa do bramki.
   Drużyna Polonii rozegrała niezły mecz. Szkoda, że we wcześniejszych spotkaniach nie grali tak efektywnie. Wypada tylko życzyć naszym piłkarzom lepszej gry i wyników w rundzie wiosen nej.
   W przyszłą sobotę (18.11) o godz. 13 drużynie Polonii do rozegrania pozostał mecz o Okręgowy Puchar Polski w Tuczempach z Piastem.

id=mecz>
Kolejka 17terminy spotkań     11-12 listopada