Balawender  15 (3x3)    12 (2x3)  Moryto
 J. Musiejowski  0    2  Kwiecień
       1  Strzelec
Razem 96 73 Razem

Mocni rezerwowi

Już w 7 min. po serii punktów Grzegorza płocicy oraz Daniela Puchlaskiego. Polonia prowadziła 18:9. Początek II kwarty znów należał do podopiecznych trenera Pawła Trojnara. Poloniści zdobyli 7 punktów z rzędu, nie tracąc żadnego i w 13 minucie prowadzili 31:22. Niestety, chwilę później trzecie przewinienie zarobił Płocica (11 pkt. do przerwy) i trener Trojnar zmuszony był dokonać pierwszej zmiany w swoim zespole. Na plac gry wszedł Jacek Balawender, który zagrał znakomite zawody. Tuż po wejściu na parkiet zdobył 2 oczka, a następnie zaliczył asystę. W tym okresie miejscowi zaczęli popełniać proste błędy w obronie i w 18 minucie goście za sprawą Bogdanowicza (10 pkt w I połowie) ponownie zmniejszyli dystans do zaledwie 2 punktów (41:39). Na szczęście w końcówce tej kwarty "Niedźwiadki" zagrały skutecznej i na przerwę schodziły z 9-punktowa zaliczką. Losy meczu rozstrzygnęły się między 24 a 26 minutą. Wtedy po akcjach Płocicy i Peciaka oraz trójkach tego ostatniego, jak też blokach Sówki i Kołowcy, ręce same składały się do oklasków. W 27 minucie Polonia odjechała rywalowi na 17 punktów i nawet 5 faul Płocicy nie odmienił obrazu gry. Goście nie byli w stanie odrobić strat. gdyż wspomnianego Płocicę zastąpił młody Balawender (10 pkt po przerwie) a ponadto bardzo dobre zmiany dali pozostali gracze z ławki.

Foto z spotkania (więcej zdjęć w dziale GALERIA już wkrótce)