XI Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w koszykówce mężczyzn

Dodaj do:
Piątek I mecz: 14:00 AZS HANDLOPEX Politechnika Rzeszów - MKS BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 58:82 (11:20; 13:20; 10:21; 24:21)
Mazur 25, Mikołajko 8, Zając 8, Machowski 7, Bal 6, Sołtysiak 6, Musijowski 6, Kindlik 5, Urban 4, Miszczuk 4, Pydych 2, Cukierda 1
Piątek II mecz: PTG SOKÓŁ Łańcut - KKK MOSiR Krosno 67:59 (27:15; 12:13; 12:18; 16:13)
Piątek III mecz: ASK SIARKA-JEZIORO TARNOBRZEG - AZS HANDLOPEX POLITECHNIKA Rzeszów 73:58 (19:15; 22:7; 21:11; 11:25)
Sobota I mecz: 12:00 MKS BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl - ASK SIARKA-JEZIORO Tarnobrzeg 75:72 (13:16; 18:16; 18:14; 26:26)
Mikołajko 18, Mazur 14, Zając 13, Pydych 10, Machowski 7, Musijowski 7, Bal 3, Miszczuk 3, Sołtysiak 0
Sobota II mecz: PTG SOKÓŁ Łańcut - AZS HANDLOPEX POLITECHNIKA Rzeszów 73:57 (19:13; 19:10; 13:23; 22:11)
Sobota III mecz: 16:00 KKK MOSiR Krosno - MKS BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 92:77 (18:22; 28:18; 25:17; 21:20)
Mikołajko 18, Mazur 14, Zając 12, Urban 8, Bal 7, Musijowski 5, Sołtysiak 4, Pydych 4, Kindlik 3, Miszczuk 2, Machowski 0, Cukierda 0
Sobota IV mecz: PTG SOKÓŁ Łańcut - SIARKA JEZIORO Tarnobrzeg 91:70 (29:19; 28:14; 14:19; 20:18)
Niedziela I mecz: KKK MOSiR Krosno - AZS HANDLOPEX POLITECHNIKA Rzeszów 92:54 (27:10; 17:11; 33:18; 15:15)
Niedziela II mecz: 12:00 MKS BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl - PTG SOKÓŁ Łańcut 55:76 (10:17; 18:17; 11:21; 16:21)
Mikołajko 19, Pydych 15, Mazur 14, Bal 3, Miszczuk 2, Zając 2, Machowski 0, Urban 0, Sołtysiak 0, Cukierda 0, Musijowski 0.
Niedziela III mecz: Mecz KKK MOSiR Krosno - SIARKA JEZIORO Tarnobrzeg nie odbył się ponieważ Krośnianie zostali zdekompletowani z powodu kontuzji i urazów - 0:20 dla SIARKI.
Tabela turnieju i miejsca poszczególnych zespołów
I miejsce PTG SOKÓŁ Łańcut 8 pkt. 307:241
II miejsce MKS BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 6 pkt. 289:298
III miejsce SIARKA JEZIORO Tarnobrzeg 6 pkt. 235:224
IV miejsce KKK MOSiR Krosno 5 pkt. 243:218
V miejsce AZS HANDLOPEX POLITECHNIKA Rzeszów 4 pkt. 227:320

Najskuteczniejszym zawodnikiem został HUBERT Mazur (POLONIA) zdobywca 67 pkt.

MVP Turnieju przyznano Maćkowi KLIMIE - SOKÓŁ

Podkarpacki Związek Koszykówki.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć