Wyjazd do Mielca

Po nieco pechowej porażce w ostatnich sekundach z Żurawianką (1:2), naszych piłkarzy czeka w niedziele wyjazd do opromienionej zwycięstwem w Tarnobrzegu (2:0), Stali Mielec. Klub z Mielca to w przeszłosci potęga polskiego piłkarstwa. Występowało w nim wielu reprezentantów Polski. Stal Mielec szczyci się m.in. zdobyciem dwukrotnego mistrzostwa Polski w sezonach 1972/73 i 1975/76 a raz wicemistrzostwa w sezonie 1974/75. Obecnie Stal jest ekipą najmłodszą w gronie drużyn czwartoligowych , oparta na juniorach, którzy każdego roku odnoszą sukcesy w mistrzostwach Polski. Po, jakby nie było sensacyjnym zwycięstwie z Siarką mielczanie po 25 kolejkach mają na koncie 34 pkt (br. 29:26) i zajmują 11 miejsce w tabeli. W tym sezonie znacznie lepiej piłkarze z Mielca spisują się na własnym boisku ( 6 zw. - 4 rem. - 3 por) Najlepszym strzelcem drużyny jest Piotr Kamiński, zdobywca 16 goli, który wspólnie z B. Bogaczem z Resovii przewodzi na liście strzelców tego sezonu. Mecz w Mielcu bedzie z pewnością ciekawą rywalizacją. Polonia po ostatniej porażce ma okazję do rehabilitacji.
Mecz odbędzie się niedzielę (06.05) w Mielcu o godz. 17

Zestawienie spotkań 26 kolejki:
id=mecz>
Kolejka 26    5/6.05