Wygrana w Pogoni Leżajsk

Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl 0:1 (0:1)

Bramki:
Telka - 38'.
Polonia grała w następującym składzie:
I połowa: Daniel - Stępień, Jabłoński, Załoga, Sałek - Padiasek, Kot, Szczygieł, Strzałkowski - Telka, Quaye.
II połowa: Cisek - Gwóźdź, Strzałkowski, Rogowski, Sałek - Mazur, Wojtowicz, Delikat, Marszałek - Telka, Kapłon.
W dzisiejszym sparingu w Leżajsku nie zagrali: Grzegorz Hajduk, Marek Rybkiewicz (obowiązki zawodowe), Krzysztof Gierczak (zajęcia w szkole), Nazar Bałaban (przebywa na testach w Galicji Cisna).
Na wiosnę w barwach Polonii nie zagrają: Mariusz Sawa ( rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron) oraz Mikołaj Pawlisz ( przewlekła kontuzja).
W sobotę (10.02.) koleny mecz kontrolny. Drużyna nasza zagra w Rzeszowie z Elektrociepłownią. Natomiast od poniedziałku (12.02) zespół Polonii przebywać będzie na obozie w Humennem, gdzie rozegra trzy mecze - z Błękitnymi Ropczyce, Rafinerią Jasło i III- ligową drużyną z Humennego. Powrót z obozu przewidziano na dzień 17.02.
(Eli)