Waldemar Wiater trenerem piłkarzy

Były gracz I - ligowych piłkarzy Motoru Lublin, Waldemar Wiater poprowadzi drużynę Polonii do upragnionego awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy.
Jako trener nowy szkoleniowiec naszej "Barcelonki" prowadził m.in. wspólnie z Lesławem Ćmikiewiczem drużynę lubelskiego Motoru, także razem z trenerem Kowalskim zespół Górnika Łęczna. Pracował ponadto z zespołami Hetmana Zamość, Lublinianki Lublin , Lewartu Lubartów. Pierwszy trening został zaplanowany na wtorek, 10 lipca o godz. 11
   Na obecną chwilę z zespołu odeszli jedynie wypożyczeni ze Stali Stalowa Wola Damian Sałek ( wyjazd za granicę?) i Tomasz Telka ( Galicja Cisna). Trwają rozmowy z zawodnikami, którzy mieliby zasilić kadrę polonistów. O wszelkich ruchach kadrowych, sparingach będziemy informować na bieżąco.
   W nadchodzącym sezonie Polonia będzie występować pod nowym szyldem POLONIA - HOLTED Przemyśl.