Turniej w Żurawicy rocznik 2000 i młodsi

W dniu 11.12.2010 r. odbył się kolejny turniej rocznika 2000 i młodsi z cyklu „ Liga turniejowa 2010/2011” tym razem zorganizowany przez MKS Polonia Przemyśl. W turnieju oprócz gospodarzy udział wzięły drużyny takie jak: Ekoball Sanok, Beniaminek Krosno oraz JKS Jarosław.

Bardzo dobra i równa gra naszego zespołu przez cały turniej, nawet przegrany mecz z Beniaminkiem Krosno stał na bardzo wysokim poziomie co pozwoliło nam zając II miejsce w turnieju. Chłopcy z turnieju na turniej prezentują coraz lepszy poziom piłkarski, czego potwierdzeniem może być nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju Kamila Janasa (MKS Polonia Przemyśl).

Wyniki:
Ekoball – Polonia 1:3
JKS – Beniaminek 3:1
Beniaminek – Ekoball 6:0
Polonia – JKS 2:0
JKS – Ekoball 4:0
Beniaminek – Polonia 3:1

Im. Beniaminek Krosno
IIm. MKS Polonia Przemyśl
IIIm. JKS Jarosław
IVm. Ekoball Sanok

Barwy MKS Polonia Przemyśl reprezentowali: Świerczek Hubert (bramkarz), Wojnarowicz Jakub (bramkarz), Janas Jakub, Janas Kamil, Błahuciak Remigiusz, Stecyk Piotr, Wiśniowski Rafał, Wiśniowski Kacper, Hadała Kamil, Świszcz Maciej, Wodka Kamil, Gierczak Miłosz, Pecko Piotr, Sadowski Kacper, Gagat Paweł, Wąsik Adam.

Trener: Konrad Ryznar

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Kategorie: