Walne zebranie Delegatów Klubu

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl na podstawie treści §20 ust.2 Statutu klubu zawiadamia Delegatów klubu, że w dniu 29.06.2018  (piątek) w Sali hotelu ACCADEMIA ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 w Przemyślu odbędzie się w pierwszym terminie o godz. 17.00
 w drugim terminie o godz. 17.15
Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów klubu.
Przewidywany ramowy porządek dzienny obrad:
1.  Otwarcie obrad i podjęcie uchwał organizacyjnych ich przebiegu.
2.  Sprawozdanie z działalności Zarządu klubu i Komisji Rewizyjnej za okres od  czerwiec 2016 – czerwiec 2018.
3.  Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla członków Zarządu .
4.  Zakończenie obrad.
                                                                                  Zarząd klubu
                                                                                   MKS „POLONIA
                                                                                 Przemyśl

Sparing w Przemyślu

Polonia Przemyśl - JKS Jarosław     4:1    (2:1)

Bramki: Gosa 4' (k.), Wanat 12', W. Jaroch 75', Wanat 83'. Dla JKS: Soczek 23'

W dzisiejszym sparingu, na bocznym boisku przy ulicy Sanockiej, przemyska Polonia pokonała JKS Jarosław 4:1. Wynik 1:0 dla Polonii już w 4 minucie ustalił Arkadiusz Gosa wykonując rzut karny. Po ośmiu minutach wynik meczu podwyższył Mateusz Wanat, który wykończył składną akcję. W 24 minucie nieupilnowany zawodnik JKS-u, Soczek, pokonał bramkarza Ruslana Mazura. Rezultat 2:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej części gry Polonia wyprowadzała wiele dobrych akcji lecz tylko dwie z nich zakończyły się kolejnymi golami dla przemyskiej Barcelonki, zdobyli je w 77 minucie Waldemar Jaroch oraz w 83 Mateusz Wanat. Należy podkreślić, że mecz odbywał się na ubitym, śliskim boisku, co utrudniało grę piłkarzom, ale nie przeszkodziło to w doprowadzeniu do wygranej 4:1.

W pierwszej części gry, w składzie Polonii zobaczyliśmy: Mazur - Hryniszyn, Załoga, Smaluch, Siwyj - Gawłowski, Gosa, Gwóźdź, Wasyliw - W. Jaroch, Wanat. W drugiej połowie pojawili się: Kuźma, A Kazek, B. Jaroch I, B. Jaroch II, Łoś.

Relacja: Marcin_1909

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Zdjęcia: Piotr Wróbel