Siatkarki - udane zakończenie sezonu

UMKS MOSIR Jasło - MKS Polonia POSIR Przemyśl     1:3    (25-15), (23-25), (31-33), (17-25)

Sensacyjna wygrana Polonii na zakończenie III ligowych rozgrywek. Przemyślanki niespodziewanie pokonały wicelidera, który za dwa tygodnie będzie walczył w barażach o wejście do II ligi. Pierwszy set zdecydowanie wygrały gospodynie. W drugim, po wyrównanej grze zwyciężyły polonistki. Najwięcej emocji przyniósł set trzeci (31-33), w którym obie drużyny miały po kilka piłek setowych. Zwycięsko dla przemyślanek zakończyła go asem serwisowym (po siatce) Angelika Makuchowska. Ostatni set to pewna wygrana Polonii. Zwycięstwo przemyślanek, to zasługa dobrej gry całego zespołu. Trener dokonywał częstych zmian, w każdym secie na parkiecie grały wszystkie zawodniczki. Prawdopodobnie dzięki temu zwycięstwu Polonia awansuje na czwarte miejsce w III ligowych rozgrywkach. Tabela końcowa rozgrywek zostanie podana w ciągu najbliższych dni.

Skład MKS Polonia POSIR Przemyśl: oanna Wiśniowska –kapitan /rozgrywająca/, Anna Domańska /przyjmująca/, Katarzyna Kruba /atakująca/, Kamila Presz /środkowa/, Lilia Winiarska /środkowa/, Aleksandra Kępczyńska /przyjmująca/, Agnieszka Galanty /libero/ oraz Katarzyna Pawłowska, Sylwia Wolańska, Angelika Makuchowska
Trener: Jan Buć