Siatkarki - 9 kolejka

KPSK SMS STAL Mielec - MKS Polonia POSIR Przemyśl     1:3     (25:23, 23:25, 17:25, 23:25)

Podczas ostatniego meczu I rundy III ligowych rozgrywek rewelacyjny mecz rozegrały zawodniczki Polonii Przemyśl. Przemyślanki pojechały do Mielca osłabione bez swojego kapitana, podstawowej rozgrywającej Joanny Wiśniowskiej. Jej pozycję zajęła juniorka Monika Tarnawska, która godnie zastąpiła starszą koleżankę, prowadząc szybkie i trudne do przewidzenia dla przeciwników rozegrania. Mielczanki mimo, że zajmują jedno z końcowych miejsc w tabeli okazały się bardzo trudnym przeciwnikiem. Grały tam zawodniczki, które są przygotowywane do gry w Pluslidze, m.in. wysoka środkowa M. Malicka. Polonistki po przegraniu pierwszego seta w pozostałych kontrolowały grę, wygrywając trzy pozostałe. Kolejny dobry mecz rozegrały kapitan przemyślanek Kamila Presz, oraz środkowa Kasia Dergun.

Rozpoczynający II rundę rozgrywek mecz przemyślanki rozegrają na wyjeździe 10.12.2011 z KS "WISŁOKA" Dębica. Następny mecz w Przemyślu, Polonia rozegra 17.12.2011 /sobota/ godz. 16.00, /Hala POSIR Przemyśl/ z PBS BANK "Sanoczanka" Sanok.

Skład MKS Polonia POSIR Przemyśl: Monika Tarnawska /rozgrywająca/, Kamila Presz - kapitan /przyjmująca/, Lilia Winiarska/atakująca/, Sylwia Wolańska /przyjmująca/, Magdalena Tereszczak /środkowa/, Katarzyna Dergun /środkowa/, Agnieszka Galanty /libero/, oraz Barbara Smyk.
Trener: Jan Buć

Tabela po I rundzie.