Siatkarki - 6 kolejka

MKS Polonia POSIR Przemyśl - SST LUBCZA Racławówka     3:2     (25:15; 17:25; 14:25; 27:25; 15:10)

Bardzo emocjonujący przebieg miało spotkanie przemyślanek z drużyną wiceliderek SST LUBCZA Racławówka. Zespół z Racławówki, który jeszcze w tym sezonie nie poniósł porażki, przyjechał do Przemyśla jako faworyt. Jednak pierwszy set był dla przemyślanek, które dobrym blokiem i atakiem zaskoczyły przeciwniczki i wygrały do 15-stu. Niestety w dwóch następnych setach przyjezdne dominowały i wygrały do 17 i 14. Stało się to głównie za sprawą bardzo mocnych zagrywek i ataków grającej z nr 9 Dziadosz. Najwięcej emocji przyniósł set czwarty, w którym następowały ciągłe zmiany prowadzenia, a zakończył się wynikiem 27 do 25 dla Polonii. W tai breku przemyślanki kontynuowały dobrą passę z czwartego seta i wygrały go do 10. Wśród przemyślanek najbardziej skuteczną w ataku była Sylwia Wolańska.

Następny mecz przemyślanki rozegrają na wyjeździe 19.11.2011 /sobota/ z MUKS "OLIMP" Czudec.
Kolejny mecz w Przemyślu Polonia rozegra 27.11.2011 /niedziela/ godz. 11.00, /Hala POSIR Przemyśl/ z MOSiR Jasło MUKS.

Skład MKS Polonia POSIR Przemyśl: Joanna Wiśniowska –kapitan /rozgrywająca/, Kamila Presz /przyjmująca/, Lilia Winiarska/atakująca/, Sylwia Wolańska /przyjmująca/, Magdalena Tereszczak /środkowa/, Katarzyna Dergun /środkowa/, Adrianna Łucka /libero/, oraz Barbara Smyk i Katarzyna Maliczewska.
Trener: Jan Buć

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Kategorie: