Siatkarki - 11 kolejka

MKS POLONIA POSiR Przemyśl - SST LUBCZA Racławówka    3:0    (25:15, 25:11, 25:19)

Skład MKS Polonia POSIR Przemyśl: Joanna Wiśniowska –kapitan /rozgrywająca/, Anna Domańska /przyjmująca/, Katarzyna Kruba /atakująca/, Kamila Presz /środkowa/, Lilia Winiarska /środkowa/, Aleksandra Kępczyńska /przyjmująca/, Agnieszka Galanty /libero/ oraz Angelika Makuchowska, Katarzyna Pawłowska, Sylwia Wolańska, Karolina Pawłowska, Monika Tarnawska.
Trener: Jan Buć

Przemyślanki po raz pierwszy zagrały u siebie bez stresu. Zajmujący obecnie trzecie miejsce w III ligowych rozgrywkach zespół Racławówki, przy tak grających zawodniczkach Polonii nie miał praktycznie nic do powiedzenia. W każdym secie zdecydowanie dominowały przemyślanki, co pozwoliło trenerowi w końcowych częściach setów wystawić do gry zmienniczki. Bardzo dobry mecz rozegrały obie przyjmujące Polonii Kępczyńska i Domańska, które oprócz dobrego odbioru wyróżniały się skutecznym atakiem z drugiej linii.

„Polonia” zajmuje obecnie 5 miejsce w lidze a następny mecz przemyślanki rozegrają w Przemyślu 20 lutego o godz. 14.00.

Aktualna tabela

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Zdjęcia: Piotr Wróbel

Kategorie: