Rezerwy idą jak burza

Polonia II - Fort Jaksmanice    5:0    (3:0)

Bramki: Marcin Magierski -2 ( 5', 7' ) , Piotr Berezowski (33'), Vazgen Mktrchyan (80'), Krzysztof Olejarz (87') (karny)
Polonia: Przybyszek - Zwoliński, Andruszewski, Olejarz, Kurylak - Berezowski, M. Kubas, Kot (62' Mktrchyan), Stawarz (46' Pająk) - A. Kazek (79' Soból), Magierski (83' Chajdak)

Kolejne ósme zwycięstwo z rzędu Przemyskiej Barcelonki, tym razem nasze rezerwy podejmowały na własnym stadionie drużyne Fortu z Jaksmanic. Mecz ułożył sie bardzo dobrze, gdyż już w 5' wynik otworzył M. Magierski po asyście A. Kazka. Dwie minuty póżniej popularny "Ćmilu" potwierdził dabrą dyspozycję dzisiejszego dnia i pewnie wpakował piłke do bramki po dośrodkowaniu Berezowskiego. W kolejnych minutach drużyna Poloni osiągneła znaczącą przewage w posiadaniu piłki, stwarzała sobie sytuacje czego efektem była bramka strzelona w 33' przez P. Berezowskiego. Do końca pierwszej połowy nasze rezerwy kontrolowały spokojnie wynik.

Druga połowa meczu to sporadyczne ataki gości z Jaksmanic, skutecznie zatrzymywane przez "żelazną" defensywe Polonii, jednak nie stwarzały one zbytniego zagrożenia bramce strzeżonej prze dobrze dysponowanego tego dnia Przybyszka, który zachował czyste konto. W 80' padła kolejna bramka dla naszych rezerw, której autorem był Mkrtchyan po dośrodkowaniu Zwolińskiego. Wynik dzisiejszego spotkania ustalił Olejarz strzałem z rzutu karnego po faulu na Kubasie.

Gratulujemy 8-ego z rzędu zwycięstwa rezerw Przemyskiej Barcelonki i oczekujemy na kolejne dobre wyniki.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć