Walne zebranie Delegatów Klubu

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl na podstawie treści §20 ust.2 Statutu klubu zawiadamia Delegatów klubu, że w dniu 29.06.2018  (piątek) w Sali hotelu ACCADEMIA ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 w Przemyślu odbędzie się w pierwszym terminie o godz. 17.00
 w drugim terminie o godz. 17.15
Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów klubu.
Przewidywany ramowy porządek dzienny obrad:
1.  Otwarcie obrad i podjęcie uchwał organizacyjnych ich przebiegu.
2.  Sprawozdanie z działalności Zarządu klubu i Komisji Rewizyjnej za okres od  czerwiec 2016 – czerwiec 2018.
3.  Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla członków Zarządu .
4.  Zakończenie obrad.
                                                                                  Zarząd klubu
                                                                                   MKS „POLONIA
                                                                                 Przemyśl

Rezerwy idą jak burza

Polonia II - Fort Jaksmanice    5:0    (3:0)

Bramki: Marcin Magierski -2 ( 5', 7' ) , Piotr Berezowski (33'), Vazgen Mktrchyan (80'), Krzysztof Olejarz (87') (karny)
Polonia: Przybyszek - Zwoliński, Andruszewski, Olejarz, Kurylak - Berezowski, M. Kubas, Kot (62' Mktrchyan), Stawarz (46' Pająk) - A. Kazek (79' Soból), Magierski (83' Chajdak)

Kolejne ósme zwycięstwo z rzędu Przemyskiej Barcelonki, tym razem nasze rezerwy podejmowały na własnym stadionie drużyne Fortu z Jaksmanic. Mecz ułożył sie bardzo dobrze, gdyż już w 5' wynik otworzył M. Magierski po asyście A. Kazka. Dwie minuty póżniej popularny "Ćmilu" potwierdził dabrą dyspozycję dzisiejszego dnia i pewnie wpakował piłke do bramki po dośrodkowaniu Berezowskiego. W kolejnych minutach drużyna Poloni osiągneła znaczącą przewage w posiadaniu piłki, stwarzała sobie sytuacje czego efektem była bramka strzelona w 33' przez P. Berezowskiego. Do końca pierwszej połowy nasze rezerwy kontrolowały spokojnie wynik.

Druga połowa meczu to sporadyczne ataki gości z Jaksmanic, skutecznie zatrzymywane przez "żelazną" defensywe Polonii, jednak nie stwarzały one zbytniego zagrożenia bramce strzeżonej prze dobrze dysponowanego tego dnia Przybyszka, który zachował czyste konto. W 80' padła kolejna bramka dla naszych rezerw, której autorem był Mkrtchyan po dośrodkowaniu Zwolińskiego. Wynik dzisiejszego spotkania ustalił Olejarz strzałem z rzutu karnego po faulu na Kubasie.

Gratulujemy 8-ego z rzędu zwycięstwa rezerw Przemyskiej Barcelonki i oczekujemy na kolejne dobre wyniki.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć