1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

Remis w Przeworsku

Orzeł Przeworsk - Polonia 2:2
Bramki: Pietrasiewicz i Wojtas dla Orła oraz Quaye i Kot dla Polonii.
Mecz toczony był w bardzo trudnych warunkach. Na boisku zalegała gruba warstwa śniegu. Z różnych względów w dzisiejszym sparingu w Przeworsku w drużynie Polonii nie wystąpili: Załoga, Hajduk, Telka, Sałek, Padiasek i Gierczak.
Następny i ostatni już mecz kontrolny poloniści rozegrają 3 marca z Piastem Tuczempy w Przemyślu.
Mecze kontrolne rozgrywają także juniorzy Polonii. W dniu dzisiejszym ulegli oni drużynie seniorów Pogórza Dubiecko 2:3. Bramki dla naszych juniorów strzelili: Łukasz Jurkowski i Damian Poszpur.