Remis w pierwszym sparingu - 14.07

POLONIA - Stal Sanok 5 :5 (4:1)
Bramki zdobywali:
Andrzej Kot - 4 ( 22'-wolny; 30', 45', 76'), Kenneth Alfred - 12' dla gości - Nikody - 2 (8', 60'), Sobolak - 2 (72', 83'), Borowczyk -51'.
Polonia:
Daniel - Stępień, Strzałkowski, Rogowski, Szuflita - Padiasek, Szczygieł, Wojtowicz, K. Gierczak - Kot, Kenneth Alfred.
ponadto grali: Jurkowski, Woźniak, Zasadny.
W dzisiejszym meczu ze Stalą Sanok padł iście hokejowy rezultat. Obie drużyny większą uwagę przywiązywały do gry ofensywnej. Niespotykaną skutecznością w naszym zespole popisał się Andrzej Kot, zdobywając cztery pięknej urody gole. W Polonii testowano dwóch nowych zawodników - Nigeryjczyka Kenneth'a Alfreda i 19-letniego Pawła Szuflitę z Piasta Tuczempy. Obydwaj wywarli na obserwatorach pozytywne wrażenie i będą sprawdzani w następnych meczach kontrolnych.
W zespole Polonii z różnych względów nie zagrali dzisiaj: Piotr Cisek, Grzegorz Hajduk, Marek Gwóźdź , Mirosław Jabłoński, Paweł Załoga.