Remis w Birczy

Leśnik Bircza - Bendiks Polonia Przemyśl II     1:1

Polonia: Przybyszek – Krupczak, Zwoliński, Andruszewski (c), Kurylak – Żyga, Łoś (76’ Pikłowski), Delikat (74’ Kościelny), Berezowski (83’ Magierski) – Kwolik (43’ Rodzeń), Kazek A
Rezerwa: Pikłowski, Magierski, Rodzeń Ł, Wiśniowski, Gudzelak, Kościelny, Hamryszczak

Bramka: Łukasz Rodzeń 70’

Bendiks Polonia Przemyśl II Leśnik Bircza
1 Bramki 1
4(1+3) Strzały Celne 4(2+2)
14(5+9) Strzały Niecelne 7(2+5)
13(6+7) Rzuty Wolne 16(9+7)
8(4+4) Rzuty Rożne 3(2+1)
14(5+9) Faule 16(9+7)
3(0+3) Spalone 2(2+0)
1(0+1) Żółte Kartki 2(1+1)
0 Czerwone Kartki 0

W 4 kolejce „A” klasy Polonia rozegrała wyjazdowe spotkanie z Leśnikiem Bircza. Pierwsza połowa tego spotkania była dość wyrównana, Poloniści bezskutecznie próbowali przejąć inicjatywę na boisku i stworzyć sobie sytuację bramkową o czym może świadczyć tylko jeden celny strzał w pierwszej połowie w wykonaniu zawodników „second team”. Gracze z Birczy byli groźni pod bramką Przemyskiej Barcelonki za sprawą stałych fragmentów, jednak oni też nie zdołali zdobyć bramki w pierwszej odsłonie tego spotkania. Druga połowa rozpoczęła się dla Polonii od straty bramki. W 48 minucie po zamieszaniu w polu karnym gospodarze zdołali pokonać Przybyszka. Stracona bramka podziałała na polonistów bardzo motywująco i od momentu straty bramki „Barcelonka” całkowicie zdominowała przeciwnika i za wszelką cenę starała się doprowadzić do remisu. W 70 minucie ataki Polonii przyniosły skutek w postaci bramki, której autorem został Łukasz Rodzeń pokonując bramkarza gospodarzy mocnym strzałem. Po strzeleniu bramki „Second Team” jeszcze bardziej podkręcili tempo i w końcówce spotkania mogli, a w zasadzie powinni wyjść na prowadzenie ale w kilku stu procentowych sytuacjach zabrakło napastnikom Polonii zimnej krwi i skutecznego postawienia kropki nad „i”. Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn, ale pozostaje jednak niedosyt bo przy odrobinie szczęcia i „zimnej głowy” można było wywieźć komplet punktów z Birczy.

Następne spotkanie Bendiks Polonia Przemyśl II rozegra na własnym boisku 28 sierpnia o godzinie 17:00, serdecznie zapraszamy wszystkich na ten mecz.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć