1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

Prezentacja drużyny i mecze kontrolne

Mamy dobre wieści dla wszystkich kibiców spragnionych koszykarskich wrażeń. Już jutro (piątek, godz. 18:00) w hali przy ul. Mickiewicza będzie mieć miejsce prezentacja drużyny Przemyskich Niedźwiadków.

Zaraz potem koszykarze Polonii rozegrają swój pierwszy sparing. Przeciwnikiem będzie grający w ukraińskiej Superlidze zespół Politechniki Lwów.

W niedzielę natomiast w drugim meczu kontrolnym przemyślanie zmierzą się z AZS Politechniką Rzeszowską. Początek spotkania o godz. 17:30.

Ceny biletów: normalny - 5 zł, ulgowy - 2 zł. Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców!