1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


Porażka z Karpatami

Dodaj do:
Polonia - Karpaty Krosno     0:2   


Polonia: Wierzgacz (Kuźma) - Kurylak, M. Kubas, Załoga, Jaremczuk - Woźniak (test), Sobol, Kazek, Kot (Berezowski) , Harłacz (B. Jaroch) - Gawłowski

Zasłużonym zwycięstwem Karpat zakończył się ostatni sprawdzian przemyskiej Polonii przed inauguracją III-ligowych rozgrywek. W naszej drużynie przede wszystkim sprawdzano przydatność młodzieżowców do gry w podstawowej jedenastce. Dzisiaj najlepiej z nich prezentowali się Krystian Kazek, Mateusz Kurylak i 16-letni Marcin Sobol. Z różnych względów w meczu z krośnianami nie wystąpili: Waldek Jaroch (praca), Marek Gwóźdź, Arek Gosa, Rafał Pikłowski (urazy) a Mateusz Wanat powraca do drużyny w poniedziałek. Nie grali też Arek Orzechowski, którego czeka zabieg łąkotki, natomiast występy w Polonii Łukasza Tyrawskiego stoją pod dużym znakiem zapytania, gdyż zainteresowane kluby nie mogą dojść do porozumienia.

kliknij w zdjęcie aby powiększyć