Porażka z III ligowcem w drugim sparingu

Polonia - UNIA Nowa Sarzyna     0:2

Polonia: Wierzgacz - M. Kubas, Załoga, Jaroch, Jaremczuk - Pikłowski, Gwóźdź, Kazek, Gawłowski - Tyrawski, Gosa; w drugiej połowie grali: Kuźma, Zwoliński, Sobol, Kurylak, zaw. test., B.Jaroch, Gniatek.

Mimo porażki, gra Polonii była o wiele lepsza niż w ub tygodniu z Piastem Tuczempy. Poloniści wypracowali sobie kilka dobrych pozycji bramkowych, jednak zabrakło jeszcze precyzji i zrozumienia w akcjach ofensywnych. Goście byli skuteczniejsi i jedną sytuację w I części spotkania zamienili na gola, autorstwa Stanisława Bednarza. Drugi gol padł w przedostatniej minucie meczu kiedy na boisku w obu drużynach przebywali zmiennicy. Drugą bramkę dla gości zdobył Kusy.
W przyszłym tygodniu Barcelonka rozegra dwa spotkania kontrolne. Obydwa na własnym boisku. W środę 28.07. o godz.18 z JKS-em Jarosław i w piątek 30.07 także o godz. 18 z Pogonią Leżajsk.

- kliknij aby powiększyć -

kliknij w zdjęcie aby powiększyć