POLONIA Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:0)

Bramki:
1:0 Załoga 13' (karny)
1:1 Szymański 50'
Polonia: (wyjściowa 11)
Cisek -Rogowski, Załoga (ż) , Sałek (ż) - Padiasek, Kot (79' Delikat), Gwóźdź, Gierczak (46' Telka), Rybkiewicz (46' Strzałkowski) - Hajduk (61' Szczygieł), Quaye.
Siarka:
Maj - Papierz, Kozłowski, Leptacz, Pietrucha -Łuczakowski (46' Szymański), Kabata, Hynowski, Szczytyński (84' Sojecki)- Stąporski (68' Pyszczek), Gielarek (ż).
Sędziował: Żychowski Rafał - Krosno

Mecz Polonii z Siarką zapowiadany jako hit 22 kolejki stał na przeciętnym poziomie i zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. Tym samym nie ma już w IV lidze zespołu bez straty punktowej w rundzie wiosennej.
Spotkanie dzisiejsze zaczęło się od wzajemnego badania sił. Pierwsi zaatakowali goście. Strzał Przemysława Stąporskiego z ok. 18m pewnie wyłapał Piotr Cisek, a za chwilę groźnego dosrodkowania w pole karne polonistów nie zamknął żaden z Siarkowców. Polonia przeprowadziła pierwsza groźną akcje w 13 minucie i od razu objęła prowadzenie. Grzegorz Hajduk zdecydował się na strzał zza pola karnego, piłka po drodze do bramki odbiła się od ręki Janusza Hynowskiego i sędzia bez wahania wskazał na rzut karny. Paweł Załoga nie zwykł marnować takich sytuacji. 1:0 dla Polonii.
    W 19 min podobna sytucja miała miejsce pod nasza bramką. Z tym, że zagranie ręką było tuż przed polem karnym. Rzut wolny wykonywał Jacek Leptacz ale trafił w mur polonistów.
   W 27 min przed szansą zdobycia gola stanął Lee Quaye. Piłka po uderzeniu głową przez Lee trafiła w plecy jednego z obrońców i skończyło sie na rzucie roznym. Dwie minuty później akję Quaye - Hajduk, strzałem tuż przy słupku wykończył Kamil Padiasek. Goście w tym fragmencie gry starali się zaskoczyć Ciska strzałami z dystansu, jednak szybowały one daleko od naszej bramki.
   Na drugą część spotkania piłkarze Siarki wyszli z mocnym postanowieniem zmiany wyniku na swoją korzyść. Trzeba też przyznać, że chociaż pierwsza część meczu była w miarę wyrównana to w drugiej części gry lepsi byli goście. Częściej byli w posiadaniu piłki i mieli inicjatywę. Szybko doprowadzili do wyrównania. Po błędzie lewej strony naszej defensywy na czystą pozycję wyszedł wprowadzony po przerwie Łukasz Szymański i z bliska pokonał Piotra Ciska. Pięć minut później mocnym uderzeniem z ok. 20m popisał się Michał Gielarek, jednak Cisek tym razem nie dał się zaskoczyć. Na tym zakończyły się sytuacje bramkowe Siarkowców w tym meczu. Polonia na swoje pozycje bramkowe musiała czekać do końcówki meczu. I tak w 89 min Maciej Szczygieł po podaniu Padiaska uderzył obok słupka. Minutę później Tomasz Telka strzelił nad poprzeczką, a w doliczonym już czasie gry Telka powinien zdobyć zwycięskiego gola, jednak jego strzał z 6m instynktownie obronił Mirosław Maj. Chwilę po ty m sędzia zakończył mecz, w którym było dużo walki a mniej sytuacji podbramkowych.