Polonia pokonuje Piast

Polonia - Piast Tuczempy 1:0 (0:0)
Bramki: Marek Rybkiewicz - 63' (karny)
Polonia: Cisek - Rogowski (60' Wesało) , Załoga, Jabłoński, Sałek - Hajduk, Szczygieł (60' Delikat), Padiasek (60' Kot), Gwóźdź (60' Strzałkowski) - Telka, Quaye (60' Rybkiewicz).
Ostatni mecz sparingowy zakończył się zwycięstwem Polonii w najskromniejszych rozmiarach, choć trzeba przyznać, że goście z Tuczemp zaprezentowali się z dobrej strony. Rzut karny został podyktowany za zatrzymanie piłki ręką w polu karnym przez jednego z obrońców.
Swój pierwszy mecz kontrolny rozegrały też dzisiaj rezerwy Polonii. Przeciwnikiem polonistów był A-klasowy zespół Korony Trójczyce. Zwyciężyły nasze rezerwy w stosunku 3:2. Bramki zaś zdobywali: K. Gierczak -2 i W. Daniel.
11.03. o godz. 13 w Kańczudze Polonia rozegra mecz pucharowy z miejscowym MKS-em.