Po raz pierwszy na Sanockiej

Udana inauguracja na Sanockiej
Polonia Przemyśl - RZEMIEŚLNIK Pilzno    4 : 1  (2:0)

W swoim pierwszym spotkaniu na własnym stadionie piłkarze zrobili pierwszy krok aby odzyskać zaufanie własnych kibiców. Zdecydowanie pokonali drużynę Rzemieślnika Pilzno. Jednak dopiero kolejne spotkania pokażą czy falstart z dwóch pierwszych kolejek mają już za sobą i będziemy się cieszyć z kolejnych punków.

Mecz rozpoczyna się zdecydowanie po myśli Polonii, która juz po 12 minutach prowadziła 2:0. Najpierw w 7' po dośrodkowaniu Harłacza z prawej strony główką celnie głową trafia Jaroch, a w 12' po podaniu Kazka, sam na sam wychodzi Gosa, który ogrywa Ormiańskiego i strzela swoja pierwsza bramkę. Szansę na podwyższenie wyniku w I połowie mieli kolejno Jaroch, Gosa i Gwoźdź, ale ich strzały albo mijały bramkę albo bronił bramkarz. Polonia nie zwalniała w II połowie. W 52' strzał z 25m z rzutu wolnego Jarocha broni bramkarz, a minutę później sytuacje sam na sam z Ormiańskim nie wykorzystuje Gwóźdź. Rzemieślnik miał swoja szanse w 66', ale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Popiela strzela nad poprzeczką. Kolejny cios Polonia zadała pomiędzy 72' a 74' zdobywając dwie bramki. Najpierw po dośrodkowaniu G.Kubasa zagranie na polu karnym ręka wykorzystuje stały egzekutor Paweł Załoga, a 2 minuty później swoja druga bramkę po podaniu Jarocha strzela Gosa. Goście honorowa bramkę strzelają z rzutu karnego po faulu Jurkowskiego.
   Już we wtorek (1.09) Polonia jedzie do Sokoła Nisko by rozegrać 4 kolejkę. Czekamy na kolejne punkty.
(sco)

Polonia: Szramowiat, M.Kubas, Jurkowski, Załoga, Harłacz, Gwoźdź, Kazek (ż)(82' Orzechowski), G.Kubas, Jaroch (86' Dziedzic), Gosa(82' Wanat), Kot ( 84' Berezowski).
Rzemieślnik: Ormiański, Hajec, Bartkowski, Mikulski, Wójcik, Hajnas, Nalepka, Łapa, Mitek, Szewczyk.

Bramki:
1:0 Jaroch (głową) 7'
2:0 Gosa 12'
3:0 Załoga (karny) 72'
4:0 Gosa 74'
4:1 Mikulski (karny) 90'

kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Wyniki 3 kolejki.      Tabela po 3 kolejce.