Pierwszy sparing piłkarzy - 9.02.08

POLONIA - Piast Tuczempy 1:2  (1:0; 0:0; 0:2)
Bramki: Grzegorz Kubas (22') - Iwański - 2 (77', 90')

Polonia grała w następujących składach:
I połowa:
Cisek - Wojtowicz, Jabłoński, Rogowski, Delikat - Marszałek, Kot, Szczygieł, Gwóźdź - Chlastawa, Kubas.
II połowa:
Cisek (Szramowiat) - Stępień, Czuryk, Rogowski, Mazur - K. Gierczak, Kucab, Krakowski, Wiśniowski - Woźniak, Poszpur.
III połowa:
Szramowiat - Wojtowicz, Jabłoński (Czuryk), Rogowski, Delikat - Kot ( K. Gierczak), Marszałek, Szczygieł, Gwóźdź (Poszpur), Chlastawa, Kubas.

Od porażki 1:2 z Piastem Tuczemp y rozpoczęli serię sparingów przed rundą wiosenną nasi piłkarze. Mecz rozgrywany był systemem 3 x 30 minut. Trener Paweł Strzelecki wypróbował w nim 22 zawodników. Po raz pierwszy w barwach Polonii wystąpili: Paweł Chlastawa (ostatnio MKS Radymno) i Grzegorz Kubas (w rundzie jesiennej występował w Galicji Cisna). Pierwszy z nich jest już zawodnikiem Barcelonki na zasadach półrocznego wypożyczenia, natomiast drugi jest w trakcie załatwiania. Nie zagrali dziś Paweł Załoga (kontuzja), Artur Strzałkowski (choroba), Grzegorz Hajduk (sprawy zawodowe).
(Eli)