1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

Liga juniorów - Lider pokonany

POLONIA Przemyśl - Błękitni Ropczyce 1:0 (1:0)
Bramka: Daniel Poszpur - 1'

Trwa dobra passa naszych juniorów starszych. W dzisiejszym meczu pokonali oni lidera II ligi podkarpackiej juniorów Błękitnych z Ropczyc. Mecz ze względu na stawkę miał bardzo nerwowy i zacięty przebieg. W pierwszej połowie poloniści nie wykorzystali kilku dogodnych pozycji, w drugiej zaś lepiej prezentowali się goście. Nasi juniorzy umiejętnie się broniąc, dowieźli cenne zwycięstwo do końca spotkania. W sumie zasłużona wygrana naszych juniorów.
  W meczu juniorów młodszych lepsi okazali się goście, pokonując Polonię 2:1 (2:1). Bramkę dla nas zdobył Krystian Kazek z rzutu karnego.

Kategorie: