Walne zebranie Delegatów Klubu

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl na podstawie treści §20 ust.2 Statutu klubu zawiadamia Delegatów klubu, że w dniu 29.06.2018  (piątek) w Sali hotelu ACCADEMIA ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 w Przemyślu odbędzie się w pierwszym terminie o godz. 17.00
 w drugim terminie o godz. 17.15
Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów klubu.
Przewidywany ramowy porządek dzienny obrad:
1.  Otwarcie obrad i podjęcie uchwał organizacyjnych ich przebiegu.
2.  Sprawozdanie z działalności Zarządu klubu i Komisji Rewizyjnej za okres od  czerwiec 2016 – czerwiec 2018.
3.  Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla członków Zarządu .
4.  Zakończenie obrad.
                                                                                  Zarząd klubu
                                                                                   MKS „POLONIA
                                                                                 Przemyśl

Liga juniorów - 1.09

Juniorzy starsi:
POLONIA - Nafta Jedlicze 5-1 (2:1)
Polonia: Kuźma ((85' Napora) - Zwoliński, Jurkowski, Górka, Kurylak (82' Ł. Gierczak), Orzechowski (82' Wiśniowski), Zasadny (73' Wanat), Dziedzic, Furtyk (46' Pudlik), Kazek, Woźniak (77' Berezowski).
Bramki dla Polonii:
Mateusz Zasadny (18'), Jakub Dziedzic (20',70'), Mateusz Wanat (75'), Arkadiusz Orzechowski (76').

Wygrana polonistów zasłużona. Goście zdobyli bramkę z rzutu karnego, który został podyktowany po tym jak Krzysztof Zwoliński wybił ręką piłkę zmierzającą do pustej bramki. Obrońca Polonii otrzymał czerwoną kartkę i zespół nasz zmuszony był kontynuować mecz w dziesiątkę. Było to trzecie kolejne zwycięstwo naszych juniorów starszych.

Juniorzy młodsi:
POLONIA - Nafta Jedlicze 4-1 (4:0)
Polonia: Wojdyło (50' Hamryszczak) - Kuźniar (45' Marek Pawłowski), B. Barszczak, Zajic, Burczyk, Żyga (59' Gierczak), D. Barszczak (65' Mateusz Pawłowski), Pikłowski, Jaroch (50' Łukasz Pawłowski), Ścielony (67' Chodorowski), Kwolik (45' Buszta).
Bramki dla Polonii zdobyli: Bartek Jaroch (25'), Paweł Ścielony (28', 36'), Michał Kwolik (36').
  Drugie, pewne zwycięstwo odniesli młodsi juniorzy. Wygrana mogła być wyższa, ale poloniści nie wykorzystali kilku dobrych pozycji.

Kategorie: