Kolejny wygrany turniej młodzików!

W sobotę nasi młodzi piłkarze zwyciężyli w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Orłów Rzeszów. W turnieju wzięło udział 12 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy. Nasza drużyna wygrała wszystkie swoje mecze grupowe i z kompletem 15 punktów zakwalifikowała się do finału. Mecz o 1 miejsce zakończył się remisem i o końcowym wyniku zadecydował konkurs rzutów karnych. Wszyscy nasi zawodnicy strzelali bezbłędnie, a Daniel Cisek broniąc ostatni strzał przeciwników zapewnił nam wygraną w turnieju. Po raz kolejny nagrodę indywidualną dla najlepszego strzelca turnieju odebrał zawodnik Polonii Dominik Janas.

Wyniki naszej drużyny:

10. ŁKS Łańcut
11. JKS Jarosław
12. Orły II Rzeszów

kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Opis do zdjęcia:
stoją od lewej: trener Artur Rostecki, Mateusz Kowalski, Bartłomiej Pankiewicz, Jan Pelc, Daniel Cisek
klęczą od lewej : Dominik Janas, Kamil Skubisz, Michał Szpakowski,Dominik Wodka, Gracjan Jaroch

Opis do drugiego zdjęcia:
Najlepszy strzelec turnieju Dominik Janas

Kategorie: