1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


Kolejny sukces szachistów!

Dodaj do:

Zakończyły się rozgrywki II ligi szachowej. Zawody zostały rozegrane w Mrzeżynie k/Kołobrzegu w dniach 3-11 września. Startowały 32 zespoły. Z tej stawki 8 ostatnich drużyn spadło do III ligi.

Drużyna MKS Polonii Przemyśl, beniaminek II ligi, spisała się fantastycznie. Zdobyła 20 miejsce i po raz pierwszy w historii naszego klubu i miasta obroniła status drugoligowca. W swym ostatnim meczu zmierzyła sie z bardzo wysoko notowaną drużyną (8 ranking w turnieju) Victoria Chróścice i tylko zwycięstwo dawało drużynie Polonii utrzymanie. Poloniści zagrali kapitalnie, wygrywając 4:2 i prolongując swój byt w II lidze. Ich przeciwnik, ku zaskoczeniu fachowców, został zdegradowany do III ligi.

Szachiści nasi grali w składzie: Karol Rawicz, Jarosław Sendera, Mariusz Wajda, Leszek Krzywoń (kapitan, kierownik ekipy), Konrad Walczak, Daniel Lusio, Anna Sygulska.

Kategorie: