1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

Kolejny sparing

Polonia - Stal Sanok       3:4   (1:1)
Bramki: Oleksandr Fedorjuk, Paweł Załoga (2) - Sumara, Kosiba, Nikody, Czenczek

Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Prowadzenie dla Stali ładną "główką" zdobył Sumara. Wyrównał silnym uderzeniem pod poprzeczkę Fedorjuk . Po przerwie trener Federkiewicz desygnował do gry dziewięciu nowych zawodników i od razu uwidoczniła się lekka przewaga gości. Zaraz po wznowieniu gry Kosiba podwyższył na 1:2 a Paweł Załoga strzałem w okienko z wolnego wyrównał na 2:2. Następnie Nikody i Czenczek wyprowadzili Stal na prowadzenie 2:4. Rozmiary porażki polonistów zmniejszył strzałem z rzutu karnego Załoga. W sumie bardzo pożyteczny sprawdzian dla obu zespołów.
Następny mecz kontrolny Polonia rozegra na swoim boisku z Ładą Biłgoraj w sobotę o godz. 11

kliknij w zdjęcie aby powiększyć