1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

Klasa B - 24.06

Zwycięstwo rezerw na zakończenie sezonu.

Batycze - POLONIA II 1:2 (1:1)
Bramki:
1:0 - Paluszek - 33'
1:1 - Woźniak - 39'
1:2 - Andruszewski - 88'
POLONIA: Chodorowski - Zwoliński (80' Pudlik), Andruszewski, Jurkowski, Fudali - Krakowski, Zasadny, Ł. Rodzeń, Woźniak - Leszczuch, Kapłon (57' Podolak).
Zasłużone zwycięstwo odniosły rezerwy Polonii w meczu kończacym sezon. Wygrana mogła być okazalsza, ale nasi zawodnicy nie wykorzystali kilku bardzo dobrych okazji. Ponadto raz piłka trafiła w poprzeczkę a raz w słupek. Naszej drużynie nie udało się w tym sezonie awansować do klasy A, być może w sezonie następnym cel ten zostanie osiągnięty.