Klasa A - 9 kolejka

Bendiks Polonia Przemyśl II - Czarni Bolestraszyce     3:0     (1:0)

Polonia: Przybyszek - Krupczak, Olejarz, Andruszewski(c), Kurylak - Zwoliński, Delikat, Kucab, Berezowski - A Kazek, Maciołek
Rezerwa: Kruk, Magierski, Brudek, Gudzelak, Rodzeń Ł

Bramki: Berezowski 23', A Kazek 76', Kucab 82'

Drużyna rezerw Przemyskiej „Barcelonki” w 9 kolejce „A” klasy podejmowała na własnym stadionie ekipe Czarnych Bolestraszyce. Mecz od początku zdominowała Polonia, która długo utrzymywała się przy piłce nie pozwalając przyjezdnym dosłownie na nic. W 23 minucie wynik otworzył Piotr Berezowski, który wykończył idealne podanie grającego trenera Andruszewskiego. Do przerwy wynik się uległ zmianie ale to piłkarze Polonii dyktowali warunki na boisku. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie Przemyska Barcelonka dominowała czego efektem były kolejne bramki Adriana Kazka w 76 minucie i Łukasza Kucaba w 82.
Zwycięstwo nad Bolestraszycami piłkarze zadedykowali swojemu koledze z drużyny Piotrowi Wiśniowskiemu, który pięć minut po ostatnim gwizdku sędziego został szczęśliwym tatą malutkiej Oli.

Następne spotkanie „Second Team” rozegrają na wyjeździe w Hermanowicach 2 października godzinie 15:00

Kategorie: