8(4+4) Faule 11(7+4)
0 Spalone 5(1+4)
1(0+1) Żółte Kartki 1(1+0)
0 Czerwone Kartki 0

W ramach 7 kolejki „A” klasy rezerwy przemyskiej „Barcelonki” odniosły zasłużone zwycięstwo na własnym stadionie pokonując San Hurko Hureczko 3-1. Początkowe minuty spotkania były dość wyrównane, jednak z każda minutą Polonia zaczęła podkręcać tempo gry i wysokim pressingiem uniemożliwiała gościom na jakiekolwiek konstruowanie akcji ofensywnych. W 27 minucie pierwszą bramkę dla Polonii strzelił Michał Kwolik który wykorzystał błąd obrońców i z najbliższej odległości pokonał bramkarza gości. Poloniści cieszyli się z prowadzenia tylko minutę, ponieważ po indywidualnym będzie Barszczaka do wyrównania doprowadzili goście z Hurka-Hureczka. Do końca pierwszej połowy spotkania rezerwy miały jeszcze kilka wyśmienitych okazji do podwyższenia wyniku ale zabrakło szczęścia. Druga odsłona tego spotkania to już całkowita dominacja Polonii na boisku, która grała bardzo mądrze piłką stwarzając sobie sytuacje bramkowe. W 65 minucie Michał Kwolik wykorzystując idealne podanie zdobywa swoją druga bramkę i wyprowadza przemyską „Barcelonkę” na prowadzenie. W końcówce meczu wynik spotkania na 3-1 ustalił Adrian Kazek który wykończył szybki kontratak Polonii.

Kolejne spotkanie Bendiks Polonia Przemyśl II zagra na wyjeździe 18 września o godz. 16:00 w Ostrowie.