Klasa A - 19 kolejka

Polonia II Przemyśl - Czarni Bolestraszyce     4:2    (2:0)

Polonia – Kuźma – Kuźniar, Andruszewki (c), Olejarz, Kurylak – Zwoliński, Łoś (80’ Żygała), A.Kazek, Berezowski – Wanat (89’ Mkrtchyan), Kucab (70’ Bacza) Rezerwa : Soból, Brudek, Mkrtchyan, Bacza, Żygała Bramki dla Polonii: Kucab 39’, Wanat 40’ 47’ 70’

W 19 kolejce rezerwy Przemyskiej „Barcelonki” gościły na własnym stadionie drużynę Czarnych Bolestraszyce. Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach atmosferycznych, porywisty wiatr i zmieniająca się pogoda na pewno nie pomagały piłkarzom na boisku, jednak nie przeszkodziło to polonistom w odniesieniu kolejnego pewnego zwycięstwa przed własną publicznością. Polonia od początku spotkania dyktowała warunki na boisku i stwarzała dogodne sytuacje. Pierwsza bramkę w wykonaniu „Barcelonki” zdobył w 30 minucie Łukasz Kucab, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza gości. Kolejne minuty to okres znaczącej przewagi naszego zespołu ze sporadycznymi atakami gości z Bolestraszyc. W 40 minucie padła druga bramka dla Polonii a jej autorem był dobrze tego dnia dysponowany Mateusz Wanat. Do przerwy utrzymała się dwu bramkowa przewaga przemyskiej „Barcelonki”. Po zmianie stron nie zmienił się obraz gry na boisku Polonia dominowała i stwarzała sobie sytuacje bramkowe i efektem tego był gol Mateusza Wanata z 47 minuty. W 59 minucie ku zaskoczeniu wszystkich padła bramka dla gości po błędzie obrony. Strzelony gol poderwał drużynę z Bolestraszyc do walki. Jednak kolejną bramkę gościom zaaplikował Mateusz Wanat w 70 minucie czym skompletował hat-trick'a. W 80 minucie padł drugi gol dla Czarnych, ale to było wszystko na co było stać tego dnia drużynę z Bolestraszyc i mecz zakończył się wynikiem 4-2 dla Polonii. Było to czwarte zwycięstwo na wiosnę drużyny rezerw i zarazem 15 mecz bez porażki w tym sezonie. Kolejne spotkanie rezerwy rozegrają 17 kwietnia w Dubiecku z Pogórzem o godz. 16.00